Zekeriyaköy  de halı yıkama sektöründe tecrübemiz ve kalitemizle Pusula halı yıkama olarak değerli müşterilerimize en iyi kalitede halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkamanın tek adresiyiz. Zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz gereksiz harcamalar yapmamanız için daima size en iyi desteği sağlıyoruz. Sizde kusursuz temizlik arayanlardansanız kesinlikle doğru adrestesiniz.

Sizde halılarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Size özel en sağlıklı en uygun koşullar sağlamak ortamlarınızı ferah bir yaşam alanına dönüştürmek bizim işimiz. Biz işimizi ekibimizle profesyonellik disiplin ve saygı içerisinde gerçekleştiriyoruz. Sonuçtan öncelikle biz memnun oluyoruz ki size daima en iyisini sunalım. Halı türünüz her ne olursa olsun biz konusunda uzman ekibimizle halılarınızda yepyeni bir görüntü yaratmayı iddia edecek kadar kusursuz temizlikle yıkamayı garanti ediyoruz. Zamandan ve bütçenizden en iyi tasarrufu sağlamak istiyorsanız bırakın size halı yıkamada en iyi desteği sağlayalım. Zamanınızda paranızda size kalsın.

Ev yada iş yerlerinizdeki halılarınızı siz zaman kaybetmeden yorulmadan ücretsiz servisimizle adresinizden alıp siz yokluklarını hissetmeden en kısa sürede yıkayıp kurutup size teslim ediyoruz. Kalitemizle daima hizmetinizdeyiz