Tarabya da hizmet kalitemiz ile yanınızdayız. Pusula halı yıkama olarak hayatınızı kolaylaştırmak için daima yanınızda olacağız. Halılarınızı evde kendi imkanlarınızla düzenli olarak süpürüp siliyor olabilirsiniz ancak bu hiçbir şekilde yeterli olmamaktadır. Biz sektörde kendini ispatlamış profesyonel bir firmayız. Değerli müşterilerimiz için halı yıkamada en iyi teknikler ve çözümlerle hazırız.

Arayın halılarınızı tertemiz yapalım. Ev koşullarınızda ve imkanlarınızla halılarınızı asla bizim yıkayacağımız kalitede temizleyemezsiniz. Buda size daha çok sorun teşkil eder. Gereksiz çabalar boşa geçireceğiniz zamanlara hiç gerek yok. Biz en iyi kalitede ve en iyi maliyetlerle halılarınızı kusursuz temizliyoruz. Sizde hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşın.

Halılarınızı istediğiniz an bize teslim edebilirsiniz. Hava koşulları her ne olursa olsun yılın dört mevsimi yine kısa sürede halılarınızı hijyenik bir şekilde yıkayıp özel kurutma odalarımızda sıfır nemle kurutup size teslim ediyoruz.

Tarabya da size bir telefon uzaklığındayız. Pusula halı yıkama ile anında adresinize gelerek halılarınızı teslim alıyoruz. Evinizin rahatlığında siz yorulmadan halılarınızı yıkayıp size en iyi şekilde teslime diyoruz. Sonucu görünce sizde inanamayacaksınız. Kontrollü yıkamamız sizi memnun edecek ve biz uzun yıllar sizinle de çalışmayı istiyoruz.

Halılarınız her ne türde lekeye bulaşmış olursa olsun tam otomatik makinelerimiz bitkisel leke çıkarıcı ve şampuanlarımızla halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. Halı yıkama bizim işimiz ve biz işimizi tüm gerekliliği ile ve en üstün kalitede yerine getiriyoruz. Sonuçtan önce biz memnun olmalıyız ki size de mükemmel kalitede halılar sunabilelim. Kaliteli üstün performanslı ve garantili halı yıkama hizmeti size sadece bir telefon kadar yakın.