Beylikdüzün de pusula halı yıkama olarak biz halı yıkama sektöründe tecrübemiz bilgimiz ve hizmetlerimizle kusursuz destek sağlıyoruz. Beylikdüzü halı yıkama ile ev yada iş yerlerinizden halılarınızı ücretsiz servisimizle alıp firmamıza getiriyoruz. Halıları guruplara ayırıp özellikle farklı müşteri halılarını birbirine karıştırmadan yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Her işimiz aşamamız özenle ve büyük titizlikle gerçekleşmektedir.

Hizmet garantimizle sizinde yanınızdayız. Halılarınızın türü bizim için önemli değil. Biz her türde halıyı dokularına zarar vermeden en iyi en kusursuz şekilde yıkıyoruz. Halınız matlaşmış kökü kokular içinde olabilir. Biz otomatik makinelerimiz ve kimyasallardan uzak şampuanlarımızla halılarınızı ilk günkü parlaklıklarına kavuşturuyoruz. Sözde değil özde temizlik ile size kusursuz biz temizlik sağlıyoruz. Mis gibi kokan halılarınız bizimle temizliklerini uzun süre koruyacak.

Halınızın ne türde özelliğe sahip olduğu bizim için önemli değil. İşinde uzman ekibimiz her halı türünü ve onlara özel yıkama tekniklerini en iyi şekilde bilmekte ve uygulamaktadır. Halılarınız ilk günkü görüntülerine bizimle kavuştuğu gibi üstelik uzun sürelide kalıcı bir temizliğe sahip olacaklardır