Başakşehir halı yıkama olarak kalite kurallarınca en iyi hizmeti veren Pusula halı yıkama tüm soru ve sorunlarda müşterilerinin daima yanındadır. Başakşehir halı yıkama ile biz el yada dokuma halısı fark etmeksizin tüm halılarınızı onlara özgü teknik ve yıkama şampuanlarıyla en iyi şekilde yıkıyoruz. Dört mevsim halı yıkama hizmeti veren firmamız aynı kalitede ve zamanda halılarınızı size teslim etmektedir. Bize ulaşın size uygun çözümlerle yanınızda olalım. Gelin sizde gereksiz zaman ve para kaybı yerine en son teknoloji ürünlerle çalışan firmamızla tanışarak profesyonel halı yıkama hizmetimizden en iyi şekilde yararlanın.

Halı yıkama hizmetleri sunduğumuz müşterilerimizin tüm halıları garanti kapsamında yıkanmaktadır, El dokuma halıları, şagi halı yıkama gibi özel değerli halılarınızı yıkama işlemlerinde firmamız sizlere özveriyle çalışan personelleri ile tam destek halı temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Halılarınız türlü türlü lekelere maruz kalabilir. Bizim için lekenin büyüklüğü yada ne tür bir leke olduğu önemli değil. Kendi imkanlarınızla çıkarmaya çalıştığınız lekeler uyguladığınız işlemlerle halılarınızı daha kötü bir duruma sokarsınız. Basitçe yapılan leke çıkarma yöntemi ve sonrasında profesyonel yardım ile halınızın dokusunu korumak bu kadar basit. Halınızda her türlü lekeyi çıkarmayı garanti ediyoruz.

Halılarınızı işinde uzman ekibimiz ve en son teknoloji halı yıkama makineleri ile birlikte kullandığımız bitkisel halı yıkama şampuanları ve elbette arıtılmış su ile derinlemesine temizliyoruz. Halılarınızın bakımlarını yaparak sizinle daha uzun yıllar yaşam alanlarınızı paylaşmalarını sağlıyoruz